Ilıca mah. Denizli Yolu Caddesi No:210 ALAŞEHİR info@alasehirlastikci.com

Gizlilik Sözleşmesi - Alaşehir Lastikçi

    Şu anda buradasınız!-
  • Anasayfa
  • -Gizlilik Sözleşmesi

Alaşehir Lastikçi Web Sitesi, müşterilerinin kişisel bilgilerini asla üçüncü şahıslara satmaz, kiralamaz ve hiçbir şekilde farklı amaçlar için kullanmaz.

Kaydedilen veriler alasehirlastikci.com web sitesi kayıt sisteminde saklı tutularak, sadece iletişim, güvenlik ve duyuru çalışmalarında kullanılabilir.

Bu işlemler;

  • Sipariş teslimatı için iletişim bilgilerini kullanmak,
  • Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında tanıtım ve bilgilendirme içerikli yazışmalar, basılı yayınlar, basın bültenleri, bildirimler göndermek,
  • Sizinle ilgili olabilecek ürün ve servislerle alakalı bilgi sağlamak,
  • Arz ve Talep analizi ve Pazar araştırması yapmak,

Kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgiler ile web sitesi analizi,  Genel Tüketici talebi ve istekleri hakkında daha çok bilgiye sahip olmak için.

Sitemize üye olduğunuzda kişisel bilgilerinizin bu amaçlar doğrultusunda kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız. Kişisel bilgileriniz (Şifreniz Dışında) alasehirlastikci.com bünyesindeki personeli görmektedir.

Alasehirlastikci.com gizlilik ilkelerine son derece duyarlı çalışmaktadır, fakat sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla yönlendirilen diğer sitelerin, gizlilik ilkelerine uyacağını garanti etmemekte olup güvenlik ihlali durumundan asla sorumlu değildir.

Bu nedenle yönlendirildiğiniz sitelerin gizlilik ve güvenlik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Yukarıda belirtilen hizmet ve uygulamalardan muaf olmak istiyorsanız, lütfen müşteri hizmetleri ile e-posta ya da telefon ile irtibat kurunuz.

oleybet betturkey sahabet kralbet betist
HEMEN ARAYIN