Ilıca mah. Denizli Yolu Caddesi No:210 ALAŞEHİR info@alasehirlastikci.com

Hakkımızda - Alaşehir Lastikçi

    Şu anda buradasınız!-
  • Anasayfa
  • -Hakkımızda

// ALAŞEHİR LASTİKÇİ

Alaşehir Oto Lastik Tamir Hizmetleri

Alaşehir Oto Lastik firmamız sektörde 10 yıllık profesyonel tecrübeyle müşterilerine hizmet sunmaktadır. Günümüz teknolojisine uygun ekipmanlarımız ile Manisa Alaşehir İlçesinde hizmet veren firmamız gerek yerinde, gerekse yollarda kalan müşterilerimize 7/24 oto lastik yol yardım hizmetleri sunmaktadır.

  • Alaşehir 7/24 Oto Lastik Yol Yardım hizmetleri
  • Hızlı servis imkanı ile yolda kalma derdine son!
  • Tüm araçların, otomobil, kamyon, otobüs lastiklerinin garantili lastik tamir hizmeti.

// NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

7/24 Hizmet Kalitesi Sektörde 10 Yıllık Tecrübe

Alaşehir Lastik firması olarak, Manisa Alaşehir İlçe merkezi başta olmak üzere, ilçemize gelen veya ilçemizden geçiş yapan araçların lastik tamir hizmetini 7/24 vermekteyiz.

Lastik sorunu yaşayan ve yolda kalan müşterilerimiz için özel servisimizle gerek yolda kaldıkları yerde, gerekse işyerimizde hızlı ve güvenli bir şekilde tamiratlarını gerçekleştiriyor ve kendilerine hayırlı yolculuklar dileklerimizi ilettikten sonra yollarına devam etmelerini sağlıyoruz.

Manisa Alaşehir ilçesinde, Oto Lastik Tamir hizmetlerinde 10 yıldan fazla bir zamandır uzman kadromuz ile en uygun lastik yol yardım hizmeti vererek yüksek müşteri memnuniyetini kazanmış köklü ve kurumsal bir firma olmanın onur ve gururunu yaşıyoruz.

3500

+

Mutlu Müşteriler

724

+

7/24 Bize Ulaşın

3500

+

Güvenli Hizmet

10

+

Hizmet Yılı

oleybet betturkey sahabet kralbet betist
HEMEN ARAYIN