Ilıca mah. Denizli Yolu Caddesi No:210 ALAŞEHİR info@alasehirlastikci.com

Hizmetler - Alaşehir Lastikçi

    Şu anda buradasınız!-
  • Anasayfa
  • -Hizmetler

Hizmetler

// HİZMETLER

Tüm Hizmetlerimiz

7/24 Hizmet

Alaşehir Lastikçi olarak müşterilerimize 7/24 Yol Yardım hizmetleri de sunmaktayız.

Oto Lastik Tamiri

Tüm araçların, otomobil, kamyon, otobüs, traktörlerin lastiklerinin tamir hizmetlerini gerçekleşitiriyoruz.

Lastik Balans Ayarı

Alaşehir Oto Lastik Tamircisi firması olarak oto lastiklerinizin balans ayarlarımızı yapıyoruz.

// LASTİK YOL YARDIM

Lastik yol yardım

Gerek Yol şartlarının olumsuzluğu, gerekse hasar gören ve kullanım ömrü tükenmiş oto lastikleriniz hiç ummadığınız bir anda patlayıp sizi zor durumda bırakabilir.

Yolda kaldık diye tasalanmayın.! Manisa Alaşehir İlçemiz sınırları içinde ve lokasyonumuza yakın yerlerde yolda kaldığınızda bir telefon kadar uzağınızdayız.

Tam donanımlı Lastik Yol Yardım aracımız ile en kısa sürede yolda kaldığınız adresinize gelerek lastiklerinizin tamirini en hızlı şekilde gerçekleştirip, sizi sevdiklerinize kavuşturmak için hayırlı yolculuklar diyerek uğurlarız.

Alaşehir lastikçi firması olarak hizmet verdiğimiz alan, Manisa Alaşehir İlçe Merkezi ve İlçe Merkezine 45 Kilometre çaplı alanda geçerlidir.

Çekici ve yol yardım hizmetleri değil, sadece Oto Lastik Servis hizmeti sağlamaktayız.

// ALAŞEHİR OTO LASTİK TAMİRİ

7/24 oto lastik tamiri

Alaşehir merkezinde iş yerimizde ve yakın lokasyonlarda lastik sorunları yüzünden yolda kalan müşterilerimize, lastik tamiri, jant tamiri ve ikinci el lastik değişimi hizmetleri sunuyoruz.

Yolda kalmanız durumunda Lastik Yol Yardımı aracımızla bulunduğunuz lokasyona gelip araçlarınızın lastiğini en hızlı bir şekilde tamirini yapıp, sizi yolcu ediyoruz.

Aracın performansını etkileyen öğelerden biri de yol ile temasını sağlamakta olan lastiklerdir. Trafiğe çıkmadan önce yapılması gerekenlerden biri lastiklerin kontrolüdür.

Lastik bakımı hayati önem taşıdığı gibi aracın performansını arttırmada ve yakıt tüketimini azaltma anlamında da önemli rol oynar. Lastik kontrolünde yapılması gerekenler: hava basıncı kontrolü, şekil kontrolü, hasar kontrolü ve diş derinliği kontrolüdür.

Lastik bakımında yapılması gerekenler: rot-balans ayarı, lastiklerin yer değiştirilmesi, hatalı yüklemenin önlenmesi, fren bakımı, araca uygun lastik seçimi, hava koşullarına göre lastik kullanımıdır.

// BALANS AYARI

Lastik Balans Ayarı

Balans ayarı sırasında lastiğin her iki tarafının ağırlığı eşitlenir ve lastikler sürüş sırasında dengede kalır. Bu sayede titreşimlerin önüne geçilmiş olur, lastiğin düzensiz aşınması önlenir, iyi bir yol tutuşu ve sürüş konforu sağlanır.

Balans Ayarı Bozuksa Ne Olur?
Balans ayarı yapılmadığı taktirde jant veya lastikteki birkaç gramlık ağrılık dengesizliğinden dolayı yaklaşık 90-100km/h gibi veya daha yüksek hızlarda balans ayarı bozuk olan lastikte titreşim oluşacaktır. Bu durum araç kabininde veya direksiyonda titreşime sebep olmakta sürüş konforunu ve güvenliğini düşürmektedir.

Balans ayarı bozuk olduğu nasıl anlaşılır?
Özellikle yüksek süratlerde; Direksiyon simidinde bir titreme ya da vuruntu hissediliyorsa ön tekerleklerin balans ayarları, Aracın arka tarafında bir titreme veya vuruntu varsa arka tekerleklerin balans ayarlarının bozulduğunu gösterir.

Alaşehir Lastik Tamiri I Alaşehir Lastik Yol Yardımı I Alaşehir Oto Lastik Tamircisi I Oto Lastik Tamiri

oleybet betturkey sahabet kralbet betist
HEMEN ARAYIN